Podlahy

Podlahy

laminátové podlahy

Do našeho sortimentu neodmyslitelně patří laminátové plovoucí podlahy, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Nabízíme kvalitní laminátové podlahy klasického i moderního vzhledu, vysoké odolnosti
a dlouhé životnosti. Najdete u nás produkty mnoha světových výrobců, jak pro domácí, tak i komerční využití.

dřevěné podlahy

Dřevěné plovoucí podlahy s vysokou odolností povrchu v mnoha povrchových úpravách. Vybrat si může každý. Krásná dřevěná podlaha nemusí být pouze klasického až rustikálního vzhledu. Nabízíme široký sortiment nejrůznějších dřevin, od tradičního buku či dubu, až po  exotickou jatobu či wenge.

Podlahy
Podlahy

dýhované podlahy

Dýhované plovoucí podlahy belgické firmy PAR-KY jsou proslulé svou odolností a současně zachovávají výhody dřevěných podlah. Značka PAR-KY je ekologicky zaměřená, proto se snaží využívat tohoto přírodního zdroje co nejefektivněji, optimalizuje podlahy tak, že využívá skutečné dřevo jako tenkou vrchní vrstvu. To zaručuje totožné vlastnosti jako celodřevěné podlahy, akorát je to mnohem šetrnější k přírodě.

vinylové podlahy

Vinylová podlaha je velmi často žádaným prvkem od moderního interiéru. Zvýšená odolnost vůči poškození, jednoduchá údržba a široká škála dekorů, to je výzva pro každého, kdo chce oživit či proměnit svůj interiér. Tloušťka vinylové podlahy je 4 mm a 5 mm. Nové systémy vinylových plovoucích podlah jsou vhodné i do vlhkých prostor a dají se snadno ošetřovat vodou.

Podlahy
Podlahy

Venkovní podlahy

Venkovní podlahy, nebo-li exteriérové podlahové rošty jsou ideálním řešením pro všechny balkóny, terasy a prostory u bazénů či zahrad.
Díky přirozené odolnosti použitých dřevin se můžete spolehnout na kvalitní podlahu, která zůstane bez ohledu na venkovní prostředí stále krásná.

Podlahy ADORE

Katalog

Podlahy Berry Spirit

Katalog

Podlahy PAR-KY

Katalog

Podlahy Pergo

Katalog

Jap
Par-ky
Barausse
Sapeli