Venkovní dřevěná podlaha Bangkirai

Venkovní podlahy tvoří speciální exteriérové podlahové rošty, které se vyrábí z odolných dřevin. Jsou určeny na terasy, balkóny, plochy obytných zahrad
a na okolí venkovních i vnitřních bazénů – tedy na místa, kde jsou kladeny vysoké nároky na pevnost a odolnost proti hnilobě a parazitům.
Venkovní podlahové rošty nejčastěji zhotovujeme z exotické a nesmírně odolné dřeviny Bangkirai Yellow Balau.
Terasová prkna jsou dovážena nejčastěji z Indonésie a Malajsie. Díky významné tvrdosti a pevnosti tohoto dřeva je zaručena trvanlivost podlahy po všechna roční období, téměř bezúdržbový provoz a perfektní vzhled.

Kvalitní, elegantní a udržovaná venkovní podlaha se stane ozdobou každého domu. Investice do kvality ze opravdu vyplácí. 

Z terasových prken nemusí být jen podlaha. Realizovali jsme řadu zakázek, kde jsme z prken Bangkirai vyráběli i posezení na nízké zídce, plot, nebo truhlíky na květináče. Více fotografií naleznete v galerii níže. Pokud se chcete o kráse a kvalitě venkovní podlahy Bangkirai Yellow Balau přesvědčit na vlastní oči, zastavte se na naši prodejnu v Brně – Štursova 71, kde se na terasu můžete osobně podívat. 

Hrneček

Chcete vědět více?

Zastavte se za námi do některé z našich prodejen! Rádi Vám poradíme
s výběrem a předáme potřebné informace.

Jap
Par-ky
Barausse
Sapeli