O společnosti ABH DESIGN

Tvorbou interiéru se zabýváme od založení firmy v roce 1992.
Naší snahou je klientovi pomoci orientovat se v širokém sortimentu interiérových prvků, jakými jsou plovoucí podlahy, interiérové dveře, schody, celoskleněné stěny, celoskleněné dveře a další položky, které neodmyslitelně do interiéru patří.

Klientovi rádi poradíme s výběrem materiálů, barev a dekorů. Zajišťujeme jak dodávku a montáž všech námi nabízených produktů, tak i záruční či pozáruční servis. 

Cílem je pro nás spokojený klient, který za svoje prostředky získá plně funkční a esteticky ucelený interiér. 

Zajímá Vás, jak to u nás na prodejnách vypadá? Pusťte si video!

let na trhu

realizací ročně

plně vybavené prodejny

Našim zákazníkům poskytujeme bezplatnou poradenskou činnost, kdy je možné využít služeb našeho technika a prodiskutovat s ním možnosti řešení přímo u Vás doma, nebo se můžete domluvit na nezávaznou konzultaci s našimi techniky na jedné z našich prodejen v Brně. Využijte konzultace s našimi techniky, rádi Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku! Kvalitu našich služeb můžeme také doložit získanými certifikáty, které jsme získali od všech našich dodavatelů. Jsme certifikovaní prodejci sortimentu JAP, SAPELI, HARO, Hörmann, Pergo a dalších.

Být certifikovaným prodejcem není jen o tom, chlubit se diplomem, ale zavazujeme se poskytovat klientům maximální péči, odbornou instalaci
a servis. V praxi to znamená například možnost nabídnout klientům záruku 5 let na dveře a zárubně Sapeli, či na produkty firmy JAP.

Naše společnost ABH Design je schopna Vám dodat i naistalovat dveře
a zárubně všech druhů otevírání. Klasické otočné dveře, kyvné dveře, posuvné dveře, skládací dveře nebo dokonce dveře s otevíratelností v obou směrech, ani to pro nás není problém. Výběr je možná pro klienta někdy trochu namáhavý, ale benefitem je jedinečné a originální bydlení.
S ideálním výběrem pro Váš interiér Vám rádi a ochotně pomůžeme!

Jap
Par-ky
Barausse
Sapeli