Schodiště

Schody a schodiště často představují ústřední prvek v interiéru. Proto by se jim měla věnovat náležitá pozornost. Správně zvolené schodiště musí být především bezpečné. Schodiště by mělo mít neklouzavý povrch, dostatečně široké nášlapy a přiměřenou výšku schodů pro pohodlné užívání. Každé schodiště by mělo doplnit vhodné a funkční zábradlí. Vzhled a styl samotného schodiště už záleží jen na Vás a dispozicích vašeho prostoru. Klientům nabízíme kompletní sortiment české výrobní splečnosti JAP.  

Typy schodiště

Správně zvolené schody a schodiště jsou nejen bezpečné a pohodlné, ale i příjemné na pohled. Vyberte si z naší nabídky celodřevěných, segmentových, celokovových a betonových schodišť.

Dřevěné schodiště

Celodřevěné samonosné schodiště dodáváme ve velkém množství dřevin, nejčastěji v dřevinách dub, buk, jasan, smrk a borovice. Díky použitému materiálu je velice jednoduché dřevěné schody povrchově upravit a sladit je tak s ostatními prvky interiéru.

Ceny podle náročnosti, velikosti a materiálu jsou od 45.000 Kč.

dřevěné schodiště JAP
Segmentové schodiště JAP

Segmentové schodiště

Segmentové schody jsou tvořeny jednotlivými kovovovými segmenty, které dohromady tvoří „páteř“ celého shodiště. Tyto segmenty nesou jak dřevěné nášlapy, tak i případné zábradlí. Segmentové schodiště proto působí velice lehce a vzdušně, a nenásilně zapadne do každého interiéru.

Točité schodiště

Točitá schodiště firmy JAP jsou k dispozici v mnoha variantách. Vyberte si z nabídky, sahající od klasických kombinovaných schodišť obkládaných dřevem po celokovová exteriérová schodiště s protiskluzovou úpravou.

Točité schodiště JAP
Třmenové schodiště

Třmenové schodiště

Pokud upřednostňujete jednoduchý a čistý design, jsou pro Vás třmenové schody jasnou volbou. Jedná se o typ schodiště, které je sestaveno bez zbytečné konstrukce. Díky tomu působí třmenové schodiště velmi elegantním dojmem. Nemusíte se však bát strohosti, díky možnosti kombinace materiálů dosáhnete nejen klasické, ale i vysoce designové podoby. Prostor mezi jednotlivými schody lze uzavřít podstupnicemi.

Kombinujte materiály, vytvářejte zajímavé kontrasty a získejte tak dominantu Vašeho domova.

 

BočnicovÉ schodiště

Moderní vzhled schodiště ve Vašem interiéru Vám nabídne schodišťový systém typu LASER.
Bočnicové kombinované schodiště. Šířka schodišť: 600 – 1200 mm. Schodišťové stupně standartně dodáváme v provedení masiv buk, dub, javor, jasan. Nabízíme Však i dodávku ostatních, i exotických, dřevin, nebo možnost domoření dle dodaného vzoru.

Bočnicové schodiště JAP
Půdní schody JAP

Půdní schody

Stahovací schody společnosti JAP vám umožní snadný a rychlý přístup na Vaši půdu.
Půdní schody s plechovým nebo dřevěným sendvičovým víkem lze po použití jednoduše zasunout, takže nijak nezasahují do Vašeho interiéru.
K dispozici je nejen zateplená, ale i protipožární varianta schodiště, která poskytuje dostatečnou ochranu před šířením ohně při případném požáru.

Betonové schody – obklad betonového schodiště

Odolný povrch, luxusní vzhled a třetinová cena oproti dřevěnému obkladu, to vše Vám přináší systém laminátových obkladů. Laminátové dílce jsou výborným materiálem pro obklady betonového schodiště. Díky širokému sortimentu speciálních lišt dokážeme obložit betonové schodiště tak, že jej nerozeznáte od dřevěného. Samozřejmostí pak je velmi odolný povrch vůči ošlapání. Ideální řešení pro renovaci starého nebo obklad nového schodiště.

Obklad betonového schodiště

Katalogy ke stažení

Schodiště

Katalog schodiště značky JAP

Stahovací schody

Katalog stahovacích schodů

Hrneček

Chcete vědět více?

Zastavte se za námi do některé z našich prodejen! Rádi Vám poradíme
s výběrem a předáme potřebné informace.

Jap
Par-ky
Barausse
Sapeli