Dýhované podlahy

Dýhované plovoucí podlahy belgické firmy PAR-KY jsou proslulé svou odolností a současně zachovávají výhody dřevěných podlah. Značka PAR-KY je ekologicky zaměřená, proto se snaží využívat tohoto přírodního zdroje co nejefektivněji, proto optimalizuje podlahy tak, že používá skutečné dřevo jako tenkou vrchní vrstvu. To zaručuje totožné vlastnosti jako celodřevěné podlahy, zároveň je mnohem šetrnější k přírodě.

 

Z čeho se dýhovaná podlaha skládá?

Zjednodušeně je dýhovaná podlaha tvořená dřevovláknitou deskou a přírodní dřevěnou dýhou na povrchu. Běžná tloušťka takové podlahy je 8 mm. Tato podlaha je vhodná i pro podlahové vytápění. V nabídce jsou jak veškeré klasické, tak i originální exotické dekory.

 

Vlastnostni dýhovaných podlah PAR-KY

S dýhovanými podlahami PAR-KY získáte vlastnosti a vzhled dřevěných podlah a k tomu v podstatě všechny výhody podlah laminátových. Podlahy se velmi dobře udržují a cenově jsou téměř totožné, jako kvalitní laminátové podlahy. Dýhované plovoucí podlahy PAR-KY jsou díky své konstrukci velmi odolné. Je to způsobeno tím, že dýha je nalepena na velmi tvrdé desce s vysokou hustotou (HDF). Celá lamela je následně opatřena 8-mi vrstvami laku, díky kterému získá podstatně vyšší odolnost vůči protlakům, v porovnáním s masivními, či třívrstvými dřevěnými  podlahami.

Katalogy ke stažení

Dýhované podlahy

Katalog dýhovaných podlah PAR-KY 2020

Hrneček

Chcete vědět více?

Zastavte se za námi do některé z našich prodejen! Rádi Vám poradíme
s výběrem a předáme potřebné informace.

Jap
Par-ky
Barausse
Sapeli