Zábradlí

Kde lze nerezové zábradlí použít?

Nerezové zábradlí JAP je určeno pro použití v interiéru i exteriéru. Samozřejmostí je také nabídka zábradlí pro francouzská okna. Jedná se
o jednoduše smontovatelné komponenty, ke kterým pro instalaci není třeba speciálního nářadí.

Výhody nerezového zábradlí JAP

Hlavní výhodou nerezového zábradlí je možnost vzájemných kombinací dílčích komponentů, které našim zákazníkům nabízí možnost vytvořit si moderní nerezové zábradlí podle jejich individuálních představ.
Zábradlí J.A.P. splňuje evropskou stavební normu.
Klient si může vybrat hned z několika variant ukotvení skla, uchycení sloupků či zvolit bezsloupkové uchycení, pouze na puky.

Neřešte komplikované objednávání a dlouhou objednací dobu na vybrané zábradlí. Všechny komponenty držíme skladem, lze je zakoupit samostatně v našich prodejnách, nebo jednoduše objednat přes náš e-shop

Montáž svépomocí

Montáž nerezového zábradlí je díky preciznímu zpracování jednotlivých dílů pro zkušené „kutily“ snadnou záležitostí. Pokud o ní uvažujete, neváhejte nás kontaktovat s Vaším požadavkem na množství konkrétních komponentů. Rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku pro Váš projekt.

Montáž certifikovanou firmou

Pokud si na vlastní montáž netroufáte, stačí svěřit Vaši zakázku nám. Na místo realizace vyšleme našeho technika, který daný prostor zaměří. Na základě zaměření zpracujeme cenovou nabídku a zajistíme výrobu i odbornou montáž. Neváhejte nás kontaktovat. 

 

nerezové zábradlí JAP
nerezové zábradlí JAP
nerezové zábradlí JAP
zábradlí JAP - madlo

Shrnutí na závěr

Zábradlí JAP ocení všichni domácí kutilové, jelikož kompletace není složitá. Rádi Vám poskytneme montážní návod přímo od výrobce. Klientům, kteří nechtějí využít vlastních sil, odbornou montáž zajistíme. Díky k získané certifikaci při využití montáže naší firmou nabízíme klientům na nerezové zábradlí JAP prodlouženou záruku 5 let, namísto standartních 3 let.

Jak nainstalovat nerezové zábradlí JAP?

Katalog ke stažení

Nerezové zábradlí

Katalog nerezového zábradlí

Hrneček

Chcete vědět více?

Zastavte se za námi do některé z našich prodejen! Rádi Vám poradíme
s výběrem a předáme potřebné informace.

Jap
Par-ky
Barausse
Sapeli