Vinylové podlahy

Vinylová podlaha se stala velmi oblíbeným typem podlahoviny. Samozřejmě platí, že není vinyl, jako vinyl. Na kvalitě nám samozřejmě záleží, stejně jako na na spokojenosti našich klientů, proto dodáváme pouze vinylové podlahy od dlouholetých a prověřených výrobců. Jsou jimi společnost PERGO, BERRY ALLOC a v neposlední řadě také výrobce Adore Regent. Vinylová plovoucí podlaha je skvělým moderním prvkem pro Váš interiér. Pro svoji zvýšenou odolnost vůči mechanickému poškození a snadnost údržby si vinylová podlaha našla rychle řadu spokojených uživatelů. Vinylové podlahy vynikají opravdu rozsáhlou škálou dekorů, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější klient. V nabídce vinylových podlah jsou dekory dřeva, kamene, dlažby i betonové stěrky. U mnoha variant je zpracování s 3D efektem, kde je graficky velmi věrně znázorněna kresba dřeva, kartáčovaná struktura či dokonce suky, přitom povrch vinylu je zcela ucelený a hladký.

vinyl vinylová podlaha Pergo
vinyl vinylová podlaha Pergo

Tloušťka vinylové podlahy je 4 – 6 mm. Jednotlivé dílce vinylové podlahy jsou opatřeny zámkem usnadňujícím pokládku. Vinylovou podlahu lze pokládat na speciální podložku nebo lepit na vyrovnaný podklad. Zajímavá je také tepelná propustnost vinylové podlahy, což ji předurčuje i pro místnosti s podlahovým topením.
Vinylové podlahy vynikají vysokou odolností vůči opotřebení. Jedná se o ideální řešení pro klienty, kteří bydlí s domácími mazlíčky. Díky pružnému povrchu je eliminován kročejový hluk, včetně klapání psích drápků.

Ke všem variantám vinylových podlah jsou samozřejmostí soklové lišty v identickém dekoru!

Výrobce vinylových podlah Adore Regent je lídrem ve výrobě ekologických produktů. Všechny podlahy jsou 100% recyklovatelné, a až 75% obsahu je po spotřebě znovu využitelný, což je jistě také důležitá infrormace pro rozhodování. Výroba se zde obejde bez veškerých chemických změkčovadel. Vinylové podlahy s tuhým jádrem vynikají zvýšenou odolností a zároveň výraznou pružností. Pro zachování bezbariérového prostoru je Adore Regent jasnou volbou, jelikož je tento typ vinylu možné instalovat až 640m2 bez dilatací.

Jádro, podložka i nášlapná vrstva jsou voděodolné, a díky svému složení s prvky stříbra navíc odolné vůči plísním či houbám. Součástí každého prkna Adore Regent je podložka IXPE, která je lepená přídodní voděodolnou pryskyřicí. Garantovaný kročejový útlum je 24dB.

Katalogy ke stažení

Vinylové podlahy

Katalog vinylových podlah od značky PERGO

Vinylové podlahy

Katalog vinylových podlah od značky Adore Regent

Vinylové podlahy

Katalog vinylových podlah od značky Berry Alloc

Hrneček

Chcete vědět více?

Zastavte se za námi do některé z našich prodejen! Rádi Vám poradíme
s výběrem a předáme potřebné informace.

Jap
Par-ky
Barausse
Sapeli