Vinylové podlahy

Vinylová podlaha od společnosti PERGO a BERRY ALLOC je skvělým moderním prvkem pro Váš interiér. Pro svoji zvýšenou odolnost vůči mechanickému poškození a snadnost údržby si vinylová podlaha našla rychle řadu spokojených uživatelů. Vinylové podlahy vynikají opravdu rozsáhlou škálou dekorů, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější klient. V nabídce vinylových podlah jsou dekory dřeva, kamene, dlažby i betonové stěrky. U mnoha variant je zpracování s 3D efektem, kde je graficky velmi věrně znázorněna kresba dřeva, kartáčovaná struktura či dokonce suky, přitom povrch vinylu je zcela ucelený a hladký.

vinyl vinylová podlaha Pergo
vinyl vinylová podlaha Pergo

Tloušťka vinylové podlahy je 4 mm a 5 mm. Jednotlivé dílce vinylové podlahy jsou opatřeny zámkem usnadňujícím pokládku. Vinylovou podlahu lze pokládat na speciální podložku nebo lepit na vyrovnaný podklad. Zajímavá je také tepelná propustnost vinylové podlahy, což ji předurčuje i pro místnosti s podlahovým topením.
Vinylové podlahy vynikají vysokou odolností vůči opotřebení. Jedná se o ideální řešení pro klienty, kteří bydlí s domácími mazlíčky. Díky pružnému povrchu je eliminován kročejový hluk, včetně klapání psích drápků.

Ke všem variantám vinylových podlah jsou samozřejmostí soklové lišty v identickém dekoru!

Katalogy ke stažení

Vinylové podlahy

Katalog vinylových podlah od značky PERGO

Hrneček

Chcete vědět více?

Zastavte se za námi do některé z našich prodejen! Rádi Vám poradíme
s výběrem a předáme potřebné informace, třeba nad šálkem dobré kávy.

Jap
Par-ky
Barausse
Sapeli