Plovoucí dřevěné podlahy

Naše společnost dodává a instaluje dřevěné plovoucí podlahy značek PERGO a PAR-KY. Jedná se o podlahy, které jsou vyráběny pomocí nejnovějších technologií a splňují evropské standardy DIN. Vysokou odolnost povrchu Vámi zvolené podlahy zajišťují všechny povrchové úpravy, které jsou v nabídce.

Dřevo je tou nejpřirozenější volbou do Vašeho interiéru. Dřevěné podlahy jsou vyráběny z několika vrstev přes sebe překládaných dýh, které jsou následně důkladně zalakovány a vytvrzeny. V nabídce dále naleznete několik variant polohového třídění – od klasických po originální či rustikální vzhledy.
Dřevěná podlaha do Vašeho interiéru přináší hřejivost, teplo a vůni přírody.

K výhodám dřevěné plovoucí podlahy se v neposlední řadě počítá jednoduchá oprava poškozených míst. Samozřejmostí je široký sortiment možných dřevin. Nabízíme jak tradiční dřeviny, tak i nové exotické povrchy, jako je Jatoba, Padouk nebo Doussie. Ceny dřevěných plovoucích podlah se pohybují již od 890,-Kč/m2.

Rozdíl mezi dřevěnými a laminátovými podlahami?

Oproti laminátovým podlahám jsou dřevěné plovoucí podlahy vyrobeny z čistě přírodního materiálu. Díky svým přirozeným vlastnostem dokáží dřevěné podlahy absorbovat vzdušnou vlhkost a lépe tak přispívají k celkové tepelné pohodě v místnosti.

Katalogy ke stažení

podlahy Pergo

Katalog dřvěných podlah od značky Pergo

Ceník podlah Pergo

Ceník dřevěných podlah od značky Pergo

Podlahy Moland

Katalog dřevěných podlah od značky MOLAND

Hrneček

Chcete vědět více?

Zastavte se za námi do některé z našich prodejen! Rádi Vám poradíme
s výběrem a předáme potřebné informace.

Jap
Par-ky
Barausse
Sapeli