Grafosklo

Toužíte-li po moderním interiéru podle nejnovějších trendů, nebo jednoduše máte potřebu sladit Vaši domácnost až do těch nejmenších detailů, máme pro Vás zajímavé informace.
Speciálně pro Vás jsme totiž do našeho sortimentu zahrnuli velmi žádaný prvek s názvem Grafosklo.

Co je to Grafosklo?

Grafosklo je sklo s vnitřním grafickým motivem či látkou.
Jedná se o systém celoskleněných prvků se zalaminovaným digitálním tiskem nebo textiliemi, které umožňují sladit interiér do jednoho celku.

Kde všude je možné Grafosklo použít?

Grafosklo má široké využití ve všech místnostech, může tvořit jednotlivé výplně skříněk, poliček, zástěn, ale také celá dveřní křídla či celoskleněné stěny. Využití naleznete i v kuchyních, pracovnách či koupelnách.
Sklo jako obklad za kuchyňskou linku není tedy zdaleka jedinnou možností, jak Grafosklo využít. Grafosklo najde uplatnění i jako deska u skleněných stolků, či prosklení u kuchyňských dvířek.

Průhlednost Grafoskla lze jednoduše zvolit přesně podle Vašich potřeb. Může se jednat o Grafosklo s čirou, polomléčnou či mléčnou folií. Díky tomu je použití Grafoskla v interiéru zcela bez limitů.

interiérové dveře + Grafosklo průhledné
interiérové dveře + Grafosklo poloprůhledné
interiérové dveře + Grafosklo neprůhledné

Je údržba Grafoskla náročná?

Díky speciální vnitřní laminaci digitálního tisku je údržba skleněných ploch vyrobených z Grafoskla zcela bezproblémová, na rozdíl od klasických spárovaných obkladů. Pokud tedy zvažujete použít Grafosklo jako obklad za kuchyňskou linku, není třeba se obávat náročného čistění.

Dá se Grafosklo použít i v koupelně?

Ano, a to velmi jednoduše. Grafosklo lze využít například i jako zástěnu ve sprchovém koutě, stačí pouze zvolit zajímavou fotografii, grafiku či textílii,
a luxusní koupelna je na světě.

Je použití Grafoskla v interiéru bezpečné?

Naší prioritou je nejen vytvoření krásného a originálního bydlení, ale také praktičnost pro uživatele a v neposlední řadě také bezpečnost, proto dodáváme pouze Grafoskla s bezpečnostní úpravou, není třeba se tedy ničeho bát, interiérové dveře z Grafoskla můžete bez obav umístit i do dětského pokoje.

Z jakých motivů mohu Grafosklo vybírat?

Grafosklo nezná grafické omezení. Jako motiv můžete použít vlastní fotografii v dostatečném rozlišení, vybraný vzor z katalogu či obrázek z databáze Shutterstock. Pro lepší představu můžete vyzkoušet i konfigurátor přímo od výrobce.

Je možné objednat zcela neprůhledné a neprůsvitné Grafosklo?

Ano. Záleží vždy na požadavku klienta, Grafosklo nabízíme ve variantách: zcela průhledné, poloprůhledné, průsvitné či zcela neprůsvitné a neprůhledné. Všechny Varianty jsou k vidění na našich prodejnách.

 

 

Jak bude Grafosklo vypadat ve Vašem interiéru? Vyzkoušejte konfigurátor!

Grafosklo - konfigurátor

Katalogy ke stažení

Grafosklo

Katalog skel – Grafosklo

Hrneček

Chcete vědět více?

Zastavte se za námi do některé z našich prodejen! Rádi Vám poradíme
s výběrem a předáme potřebné informace, třeba nad šálkem dobré kávy.

Jap
Par-ky
Barausse
Sapeli