Grafosklo

Toužíte-li po moderním interiéru podle nejnovějších trendů, nebo jednoduše máte potřebu sladit Vaši domácnost až do těch nejmenších detailů, máme pro Vás zajímavé řešení. Speciálně pro Vás jsme totiž do našeho sortimentu zahrnuli velmi žádaný prvek s názvem Grafosklo.

Co je to Grafosklo?

Grafosklo je sklo s vnitřním grafickým motivem či látkou. Jedná se o systém celoskleněných prvků se zalaminovaným digitálním tiskem nebo textiliemi, které umožňují sladit interiér do jednoho celku. Vybraný motiv není nalepený, nebo dokonce nastříkaný na skle, jak je tomu u ne příliš kvalitních alternativ, ale je pomocí speciální technologie zalaminován mezi jednotlivé vrstvy skla, což zaručuje stálobarevnost a trvanlivost zvoleného motivu. 

Design bez limitů

Díky velmi obsáhlé nabídce motivů a barev můžeme hrdě říci, že pro Grafosklo neexistují, co se designu týče, žádné limity. Grafosklo může být jednobarevné dle vzorníku RAL, perleťové (zlaté, stříbrné, bronzové), s originální vlastní grafikou či fotografií dle přání klienta, s kterýmkoliv motivem z www.shutterstock.com, nebo dokonce v metalických barvách!

Kde všude je možné Grafosklo použít?

Grafosklo má široké využití ve všech místnostech, může tvořit jednotlivé výplně skříněk, poliček, zástěn, ale také celá dveřní křídla či celoskleněné stěny. Použít se dá jak v kuchyni, koupelně, tak i jako nástěnná dekorace v rámci jakéhokoliv pokoje.
Grafosklo lze použít  jako skleněný obklad za kuchyňskou linku, včetně prostor za elektrickým nebo indukčním sporákem, za dřezem či jako ohraničení kuchyňského ostrůvku.

Uplatnění najde Grafosklo také  jako pracovní deska u konferenčních stolků, či prosklení u kuchyňských dvířek.

Kolik stojí Grafosklo?

Zaujalo Vás Grafosklo? Neváhejte se obrátit na naše obchodníky, ať už osobně, na některé z našich prodejen v Brně, nebo mailem.
Pro poměrně přesnou cenovou nabídku nám stačí pouze požadované rozměry, Vaše představa o motivu, či přímo konkrétní zadání.
Na základě těchto podkladů Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Po jejím odsouhlasení pošleme na místo realizace technika, který prostory zaměří, s Vaším svolením vyfotografuje, a náš grafik pro Vás vytvoří zdarma vizualizaci. Po odsouhlasení grafiky a cenové nabídky zadáme Grafosklo do výroby, a nezbývá než se těšit na realizaci. 

Volitelná průhlenost, propustnost či neprůhlednost Grafoskla

Průhlednost Grafoskla lze jednoduše zvolit přesně podle Vašich potřeb. Může se jednat o Grafosklo s čirou, polomléčnou či mléčnou folií. Díky tomu je použití Grafoskla v interiéru zcela bez limitů.

interiérové dveře + Grafosklo průhledné
interiérové dveře + Grafosklo poloprůhledné
interiérové dveře + Grafosklo neprůhledné

Je údržba Grafoskla náročná?

Díky speciální vnitřní laminaci digitálního tisku je údržba skleněných ploch vyrobených z Grafoskla zcela bezproblémová, na rozdíl od klasických spárovaných obkladů. Pokud tedy zvažujete použít Grafosklo jako obklad za kuchyňskou linku, není třeba se obávat náročného čistění.

Je Grafosklo použítelné v koupelně?

Ano, a to velmi jednoduše. Grafosklo lze využít například i jako zástěnu ve sprchovém koutě, stačí pouze zvolit zajímavou fotografii, grafiku či textílii,
a luxusní koupelna je na světě.

Je použití Grafoskla v interiéru bezpečné?

Naší prioritou je nejen vytvoření krásného a originálního bydlení, ale také praktičnost pro uživatele a v neposlední řadě také bezpečnost, proto dodáváme pouze Grafoskla s bezpečnostní úpravou, není třeba se tedy ničeho bát, interiérové dveře z Grafoskla můžete bez obav umístit i do dětského pokoje.

Z jakých motivů mohu Grafosklo vybírat?

Grafosklo nezná grafické omezení. Jako motiv můžete použít vlastní fotografii v dostatečném rozlišení, vybraný vzor z katalogu či obrázek z databáze Shutterstock. Pro lepší představu můžete vyzkoušet i konfigurátor přímo od výrobce.

Je možné objednat zcela neprůhledné Grafosklo?

Ano. Záleží vždy na požadavku klienta, Grafosklo nabízíme ve variantách: zcela průhledné, poloprůhledné, průsvitné či zcela neprůsvitné a neprůhledné. Všechny Varianty jsou k vidění na našich prodejnách.

 

 

Jak bude Grafosklo vypadat ve Vašem interiéru? Vyzkoušejte konfigurátor!

Grafosklo - konfigurátor

Katalogy ke stažení

Grafosklo

Katalog skel – Grafosklo

Hrneček

Chcete vědět více?

Zastavte se za námi do některé z našich prodejen! Rádi Vám poradíme
s výběrem a předáme potřebné informace.

Jap
Par-ky
Barausse
Sapeli