Pouzdra pro posuvné dveře

Stavební pouzdra pro posuvné dveře

jsou velmi elegantním a chytrým řešením pro všechny typy bytů i kanceláří, které umožní efektivní využívání těchto prostor. Výhodou těchto systémů je také jejich skladnost při dopravě i na stavbě.

Stavební pouzdra značky JAP

nahrazují část zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňují tak zasunutí dveřního křídla do pouzdra samého. Hlavní výhodou stavebního pouzdra pro posuvné dveře je především velká úspora prostoru. Interiérové dveře se při otevření zasouvají do stavebního pouzdra celou svojí šíří, pohledově  se tak stanou zcela neviditelnými. Nejčastěji používané typy stavebních pouzder jsou pouzdra NORMA. Jedná se o stavební pouzdro, které počítá s ohraničením průchodu obložkovou zárubní. Velkým hitem se ale poslední dobou staly tzv. bezobložková stavební pouzdra AKTIVE a EMOTIVE. V případě využití bezobložkových stavebních pouzder, jak je patrno z jejich názvu, nepoužíváme již k ohraničení průchodu obložkovou zárubeň. Pokud jsou dveře otevřeny (zasunuty do stavebního pouzdra), průchod je zcela čistý a zapravený. Podle typu zvoleného pouzdra může být vnější hrana opatřena tenkou hliníkovou lištou.  

Typy stavebních pouzder

Stavební pouzdra JAP existují v následujících modelových řadách.

Modelová řada NORMA zahrnuje nejběžnější základní typy stavebních pouzder pro posuvné dveře.

  • Standartní stavební pouzdro STANDART nabízí řešení pro posuvné (zasouvací) dveře jednokřídlé.
  • Stavební pouzdro KOMFORT je určeno pro dvoukřídlé dveře, které se vysouvají proti sobě.
  • Stavební pouzdro UNIBOX je v podstatě dvojité pouzdro, v němž jsou hned dvoje jednokřídlé dveře, které nabízí možnost uzavírat dva vedle sebe sousedící pokoje, přičemž každé dveřní křídlo jde na opačnou stranu.
  • Stavební pouzdro NORMA PARALEL je typ dvojitého stavebního pouzdra, do kterého zajíždí dvě dveřní křídla jedním směrem, tedy paralelně za sebou.

Modelová řada LATENTE nabízí stavební pouzdro, které umožní instalovat zárubeň do jedné roviny s obrysem stěny. Opět je zde nabídka využití pro jednokřídlé dveře – LATENTE STANDARD, či dvoukřídlé dveře LATENTE KOMFORT.

Modelová řady AKTIVE a EMOTIVE poskytují řešení pro klienty, kteří požadují bezobložkové stavební pouzdro jak pro jednokřídlé, tak i dvoukřídlé interiérové dveře. 

Stavební pouzdra AKTIVE a EMOTIVE vyrábíme na zakázku. Při objednávce je třeba vědět, jaké dveře budou do pouzder osazeny, jelikož mezi jednotlivými výrobci existují rozměrové odchylky! 

Všechny typy stavebních pouzder nabízíme ve variantě jak pro zděnou, tak i sádrokartonovou příčku.

Stavební pouzdra JAP Vám můžeme dodat ihned, jelikož je vedeme neustále skladem. Objednávat můžete na našem e-shopu, nebo prostřednictvím
e-mailu info@abhdesign.cz

Jak se stavební pouzdro JAP instaluje?

Podívejte se na video, které firma JAP vytvořila pro všechny zájemce o stavební pouzdra. Předmětem videa je instalace stavebního pouzdra JAP do sádrokartonové příčky.

Katalogy ke stažení

Stavební pouzdra

Katalog stavebních pouzder a posuvných systémů

Hrneček

Chcete vědět více?

Zastavte se za námi do některé z našich prodejen! Rádi Vám poradíme
s výběrem a předáme potřebné informace.

Jap
Par-ky
Barausse
Sapeli