Interiérové dveře

Dveře jsou základním oddělovacím prvkem každého interiéru a svým vzhledem ovlivní ráz a charakter celého prostoru. Ať už se jedná o dveře vstupní nebo interiérové, je třeba aby splňovaly veškeré požadavky na ně kladené. Vhodně zvolené interiérové dveře by měly ladit se svým okolím a zároveň musí spolehlivě fungovat i při častém používání. Interiérových dveří existuje nepřeberné množství, a proto je třeba svůj výběr nejprve zúžit a promyslet, zda potřebujete dveře otočné, plné, prosklené, posuvné, skládací, bezpečnostní, či dokonce celoskleněné. Každé dveře musí být vhodně doplněny kováním
a klikou. V našem sortimentu naleznete vše, co pro výběr interiérových dveří potřebujete.

Dveře Trend

Interiérové dveře Trend nabízíme klientům již několik let. Díky široké nabídce povrchových úprav, líbivému designu a kvalitnímu provedení si rychle našly své místo mezi velkou škálou tuzemských produktů. Precizní zpracování a zajímavá konstrukční řešení, to jsou interiérové dveře Trend.

Podlahy
Podlahy

Dveře Sapeli

Interiérové dveře Sapeli jsou produktem významného českého výrobce. Jedná se o interiérové dveře, které najdou uplatnění ve všech typech interiérů, jak v soukromé, tak i komerční sféře. Díky špičkové technologii můžeme klientovi vyrobit na zakázku dveře nejrůznějších designů.

Otočné dveře

Nejčastěji používaný způsob otevírání interiérových dveří. Dveřní křídlo je zavěšeno na pantech, které zajišťují jednoduchou manipulaci. Otočné interiérové dveře mohou být vyrobeny ze všech druhů materiálů. Vybírejte, kombinujte a hlavně, zvolte si to pravé pro Váš interiér.

Podlahy
Podlahy

Posuvné dveře

Posuvné dveře Vám nabízí jedinečnou možnost ušetřit místo ve Vašem interiéru. Tichý, rovnoměrný a plynulý posuv dveří je vyhledáván klienty jak pro použití v rodinných domech a bytech, tak i ve veřejných
a komerčních budovách nejrůznějšího zaměření.

Skládací dveře

Jednou z variant způsobu otevírání pro interiérové dveře je skládání. Interiérové skládací dveře můžete libovolně kombinovat s ostatními dveřmi ve vaší domácnosti. Vybírat můžete z mnoha dekorů a typů prosklení. Stejně tak jako interiérové posuvné dveře, i dveře skládací umožňují významnou úsporu místa v interiéru.

Podlahy
Podlahy

Celoskleněné dveře
a stěny

Celoskleněné dveře a stěny nabízí moderní design, snadnou montáž, širokou škálu druhů dekorů, jednoduchou údržbu a díky speciální úpravě také vysokou bezpečnost. Realizací vlastního návrhu celoskleněných dveří můžete navíc ukázat soji osobitost a individualitu.

Bezpečnostní dveře

Kvalitní bezpečnostní dveře jsou základem spokojeného bydlení. Z široké nabídky vchodových bezpečnostních dveří si vybere každý dle svých požadavků. Osazují se běžně dostupným bezpečnostním kováním. Kombinacím vlastností se meze nekladou, díky této možnosti můžeme vyrobit vchodové dveře do bytu, které budou protipožární, bezpečnostní
i třeba neprůstřelné zároveň.

Podlahy
Podlahy

Atypické dveře

Vyrobit interiérové dveře na míru není problém, občas je ale potřeba provést ještě dodatečné úpravy, aby vše sedělo tak, jak má. Zkracování interiérových dveří, instalace špalety, atypické složení zárubně, to jsou disciplíny, se kterými si pro Vaši spokojenost rádi poradíme.

Katalog - JAP

Katalog dveří

Ceník - Sapeli 2023

Ceník

Katalog - Sapeli

Katalog dveří

Posuvné dveře

Katalog

Ceník - Dveře Trend 2023

Ceník

Jap
Par-ky
Barausse
Sapeli