Dveře Trend

Interiérové dveře Trend – ty pravé dveře pro Vás

Výrobců interiérových dveří je celá řada. Klienti při výběru těch správných dveří mnohdy tápou, a ne zřídka jim široký výběr paradoxně znesnadňuje rozhodování. V našich prodejnách v Brně jsme dlouhou dobu nabízeli převážně interiérové dveře Sapeli a designové italské dveře Barausse. Před několika lety jsme se rozhodli sortiment interiérových dveří rozšířit o dalšího výrobce. Po pečlivém vybírání možných dodavatelů jsme do našich brněnských vzorkoven zařadili právě Dveře Trend.

interiérové dveře Trend
interiérové dveře Trend - zárubeň
interiérové dveře Trend - bezpolodrážkové provedení
interiérové dveře Trend - detail zárubně

Proč nás oslovily právě interiérové Dveře Trend?

  • K výrobě interiérových dveří Trend jsou použity nejmodernější technologie. Zde se na první pohled setkává kvalita s vysokou estetičností.
  • Významnou výhodou je unikátní konstrukce dveřního rámu, který zaručuje stabilitu a „neprohýbavost“ dveří při změně klimatu v interiéru, aniž by bylo potřeba dveře opatřit nadstandardní klima úpravou.
  • Klienti si mohou zvolit výplň interiérových dveří, která bude odpovídat jejich nárokům na cenu i požadovaným vlastnostem. V nabídce je jak výplň voštinová, tak i z odlehčené DTD.
  • Interiérové Dveře Trend jsou k dostání v mnoha variantách přírodní dřevěné dýhy, CPL, površích se strukturou, vysokém lesku, foliích i stříkané barvě!
  • Všechny interiérové dveře můžete objednávat v polodrážkovém i bezpolodrážkovém provedení.
  • I v rámci základní nabídky mají klienti možnost si u dveří Trend zvolit prosklení kvalitním sklem Satinato bílé, Satinato broz, Satinato titan nebo použít Float čirý, a to zcela bez jakýchkoliv příplatků. Samozřejmostí je nabídka bezpečnostní úpravy skla kalením.

 

Kvalita, design, praktičnost. To jsou hlavní důvody, proč nabízíme klientům kvalitní interiérové Dveře Trend.

interiérové dveře Trend
interiérové dveře Trend
interiérové dveře Trend
interiérové dveře Trend

Jaký povrch interiérových dveří zvolit?

Přírodní dřevěná dýha je pro dveře Trend v dostání v 10-ti základních odstínech, od břízy až po exotické Zebrano. Dýhované dveře jsou vždy ošetřeny kvalitním UV lakem, který je následně vytvrzen. Díky tomu je u dveří Trend zaručena vysoká odolnost a vzhledem k ucelenému neporéznímu povrchu jednoduchá údržba.

CPL laminát v pěti designových dekorech dřeva je alternativou, jak si do domácnosti pořídit dveře přírodního vzhledu, se stálobarevným neměnným povrchem. Opět zde klienti oceňují vysokou odolnost, snadnou údržbu a dobrou kombinovatelnost s ostatními interiérovými prvky.

Struktura je vysoce odolný povrch z polypropylenu, použitelný do všech typů místností se základní i velmi vysokou zátěží. Díky široké barevné škále těchto umělých povrchů získá klient možnost vybrat si dveře, které budou dominantou jeho interiéru. Velmi kvalitně designově zpracované imitace dřevin ve spojení s hmatatelnou strukturou dodají ten správný punc pro Váš domov.

Vysoký lesk volí převážně klienti, které oslovuje moderní styl bydlení. Interiérové dveře Trend ve vysokém lesku jsou velmi často kombinované jak se zárubněmi stříbrné barvy, imitující kovolaminát, tak i s obložkovými zárubněmi ve stejném odstínu vysokého lesku! Povrch dveří je lesklý, hladký a ucelený. Na údržbu je potřeba používat pouze šetrné prostředky bez agresivních čistících složek. Obecně si vystačíte s měkkou utěrkou z mikrovlákna a trochou teplé vody.

Stříkaná barva je nabízena pro interiérové dveře Trend v odstínech šedá, stříbrná, bílá a béžová.

Fólie imitující nejčastěji používané dřeviny pro standardní interiéry nabízí dveře Trend v dekoru buk, dub, olše, ořech, třešeň a také bílé barvě. Folie je ideálním ekonomickým řešením pro málo zatěžované prostory.

Nebojte se kombinací

Jednotlivé modely dveří lze libovolně kombinovat. Rádi zákazníkům poukazujeme na možnost využít široké nabídky stabilní rámové konstrukce dveří, která je ze strany klientů velmi oblíbená. Ne zřídka dochází ke kombinaci barev, např. k bílým dveřím lze použít zárubeň v jiném dekoru, abychom docílili kontrastu.

interiérové dveře Trend
interiérové dveře Trend
interiérové dveře Trend
interiérové dveře Trend

Jak Mohou vypadat interiérové dveře Trend u Vás doma?

Podívejte se na naše realizace, nebo se za námi zastavte na naše prodejny.

Katalog ke stažení

Dveře Trend

Katalog dveří značky Trend

Hrneček

Chcete vědět více?

Zastavte se za námi do některé z našich prodejen! Rádi Vám poradíme
s výběrem a předáme potřebné informace.

Jap
Par-ky
Barausse
Sapeli