Dveře Sapeli

Dveře Sapeli jsou pro svoji kvalitu, vzhled a širokou nabídku velmi oblíbené. Firma Sapeli je jedním z největších výrobců produkujících interiérové dveře
a zárubně pro český trh.
Díky široké nabídce můžete vybírat jak interiérové dveře klasické – otočné, posuvné, protipožární a skládací, tak i interiérové dveře se speciální úpravou, jako je například zvukově izolační, zvýšená mechanická odolnost, klima odolnost, či úprava pro rentgenové dveře.

Všem klientům nabízíme konzultaci přímo na stavbě, kde Vám poradíme s rozměry stavebních otvorů pro interiérové dveře, vhodností způsobu a systému otevírání, či doporučením speciálních úprav.

Zajišťujeme pro klienty jak výrobu, tak i odborné montáže, kterým se věnujeme již od roku 1992. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis.
Využijte nabídky silného tradičního domácího výrobce a zázemí naší stabilní, erudované montážní firmy s dlouholetými zkušenostmi.

Zajímají Vás interiérové dveře Sapeli?

  • Pokud ve Vašem domě či bytě chcete mít dveře a zárubně Sapeli, je potřeba na tuto skutečnost myslet již při projektu, nebo nejpozději v průběhu hrubé stavby, a upozornit na to Vašeho architekta či stavební firmu.
  • Rekonstruujete dům či byt? Máte v interiéru zabudované kovové zárubně, které nechcete vybourávat? Pak pro Vás máme řešení v podobě obkladu kovové zárubně, nebo-li OKZ. Obklady kovové zárubně se montují čistě, bez bourání a prachu během krátké doby. Navíc můžete změnit i systém otevírání z klasického otočného na posuvné či skládací.
  • Pro zajištění vyšší bezpečnosti pro Vaši rodinu doporučujeme použít u prosklených dveří kalené sklo, které má větší pevnost. V případě rozbití, se sklo rozpadne na velice malé a neostré kousky.
  • Montáž dveří a zárubní Sapeli se provádí po dokončení maleb, obkladů, plovoucích podlah a koberců. Dveře Sapeli včetně zárubní instalujeme velice rychle a hlavně čistě! Stav interiéru po montáži nevyžaduje žádný velký úklid.Klientům nabízíme ekologickou likvidaci starých dveří, popřípadě
    i obalových materiálů, které jsou součástí zakázky.
  • Pokud nemáte dostatek prostoru, zamyslete se nad jiným systémem otevírání, lamelové skládací dveře, či dveře posuvné jsou nejen moderní, ale
    i praktické.

Interiérové dveře Sapeli mohou mít spoustu podob!

Prohlédněte si aktuální produktový katalog Sapeli, nebo se přijďte přesvědčit o perfektním zpracování a krásném designu těchto kvalitních interiérových dveří na některou z našich prodejen. Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Zajímá Vás, jak vypadají interiérové dveře Sapeli v interiéru?

Prohlédněte si naše realizace. Dveře Sapeli Elegant, dveře Sapeli Tenga nebo interiérové dveře Sapeli ve vysokém lesku. Nezávazná cenová nabídka Vám pomůže vytvořit představu o cenových nákladech. Stačí nás kontaktovat osobně, mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Katalogy ke stažení

Dveře Sapeli

Katalog SAPELI 2020

Ceník dveře Sapeli

Kategorie Komfort 2021

Pokyny pro montáž, užívání a údržbu výrobků Sapeli

Kování Sapeli 2021

Ceník klik a kování Sapeli 2021

Sapglass 2020

Katalog skla Sapglass 2020

Ceník stěny Sapeli

Prosklené stěny Sapeli 2021

Hrneček

Chcete vědět více?

Zastavte se za námi do některé z našich prodejen! Rádi Vám poradíme
s výběrem a předáme potřebné informace.

Jap
Par-ky
Barausse
Sapeli