Vinylové podlahy Adore Regent s tuhým jádrem

Extrémně odolná vinylová podlaha Adore Regent s pevným jádrem

Už jste o ní slyšeli? Nebo zatím jen hledáte informace, jak vybrat tu správnou vinylovou podlahu pro Váš dům, byt či kancelář? V obou případech jste na správné adrese. V tomto příspěvku se pokusíme shrnout ty nejvýznamnější vlastnosti, kterými vinylové podlahy Adore Regnt vynikají.

Vinylová podlaha s tuhým jádrem

První vynilové podlahy s tuhým jádrem byly představeny v roce 2012. Díky svým bezkonkurenčním vlastnostem byly v roce 2017 zařazeny do samostatné kategorie vinylových podlahovin. Pokud máme stručně shrnout vlastnosti vinylových podlah Adore Regent, jedná se o velmi odolný produkt s extrémní pružností, který je dodáván ve formátu prken, které jsou složeny z několika vrstev, přičemž jedna z nich je právě ono patentované nosné tuhé jádro Rigid. Tento typ podlahy dokáže nejen odolat vysokému zatížení, ale také překrýt nerovnosti, které se na podkladu mohou vyskytnout.

Jak se vinylová podlaha Adore Regent vyrábí?

Vinylové podlahy Adore Regent ™ vznikají zjednodušeně řečeno tak, že při cestě z formátovacího stroje se na ještě horkou desku lisuje jak dekorační folie, tak i nášlapná vrstva, a následně je pak vytvořen zámkový spoj. Díky tomuto postupu získá vinylová podlaha Adore Regent nadprůměrnou odolnost vůči poškrábání a odlupování vrstev.

Složení podlah Adore Regent

Vinylové podlahy Adore Regent nabízí nejvyšší obsah PVC na trhu.
Do standardních konkurenčních podlah je v hojné míře využívána dřevěná či vápencová drť, která není zrovna vhodná, jelikož vápencová, ani dřevěná drť nedisponuje příliš velkou strukturální pevností. Takové podlahy na první pohled mohou lákat hezkými dekory a nízkou cenou, ale jsou, bohužel pro uživatele, velmi křehké, a nekryjí dostatečně nerovnosti podkladu. Smutnou pravdou je také to, že nedisponují voděodolností, což způsobuje rozestupy mezi lamelami a tím pádem i kratší životnost.

Adore Regent ™ vinylové podlahy obsahují vysokou koncentraci PVC v jádru podlahy, a – nyní pozor – nejsou míseny s chemickými změkčovadly! Pružnosti podlahy je dosaženo díky použití přírodní bambusové moučky. Neporovnatelně vyšší hustota podlah s tuhým jádrem Adore Regent™ Rigid zajišťuje bezstarostnou instalaci i na mírně nerovný podklad. Významným pozitivem u těchto podlahovin je také mnohem menší potřeba dilatačních spár, což je vítaný fakt nejen pro bezbariérové prostory.

Podložka pod vinylové podlahy Adore Regent

Pro takto speciální vinylovou podlahu bylo nutné vyvinout i vhodnou podložku. Vznikla tak podložka IXPE, která je tvořena mikro buňkami. Tato podložka poskytuje útlum kročejového hluku na prokazatelných 24dB, a zaručuje příjemnou chůzi. Velmi podstatná je skutečnost, že nášlapná vrstva i podložka IXPE obsahuje stříbrné částice, které zamezují tvorbě plísní. Jedná se tedy o antibakteriální úpravu, kterou jistě ocení nejen alergici a rodiny s dětmi.

Podlahy Adore Regent jsou voděodolné, a je možné je instalovat jak na teplovodní, tak i elektrické podlahové topení.

Chcete vědět či vidět více? Kontaktujte nás! Rádi Vám poskytneme bližší informace. Další informace a varianty najdete v katalogu, nebo v kategorii vinylové podlahy

Nejnovější články

Bezobložkové stavební pouzdro JAP
Zobrazit článek

Bezobložkové stavební pouzdro JAP

Bezobložkové stavební pouzdro AKTIVE a EMOTIVE

Sobotní otevírací doba
Zobrazit článek

Sobotní otevírací doba

Máme pro Vás otevřeno také v sobotu. Pokud potřebujete prodiskutovat Váš projekt s technikem, domluvte si předem schůzku. Vyhnete se tak případnému čekání.

Ekologické bydlení – lze zařídit interiér ekologicky?
Zobrazit článek

Ekologické bydlení – lze zařídit interiér ekologicky?

Chcete mít bezpečný a ekologický interiér? Vybírejte u ověřených dodavatelů.