Skryté zárubně JAP

Skryté zárubně pro interiérové dveře

Skryté zárubně dají Vašemu interiéru punc moderního bydlení. Jedná se o nový trend ve světě interiéru. Co si pod pojmem skryté zárubně přestavit? Laicky řečeno, jedná se o typ zárubně, která jednoduše není zcela, nebo téměř vidět. Záleží, který typ si vyberete.

Skrytá zárubeň je bezobložkový systém pro otočné interiérové dveře. Hrana zárubně vždy lícuje se stěnou, díky čemuž docílíte absolutního splynutí interiérových dveří do jedné roviny se stěnou.

Jaké jsou výhody skrytých zárubní?

Předností skrytých zárubní je jejich různorodé použití v interiéru. Skryté zárubně mohou být osazeny do zděné, či sádrokartonové příčky o tloušťce stěny min. 125mm. Standardně se dodávají na průchozí výšku 1970mm a 2100mm. Nicméně díky své variabilitě je lze dodat dle přání zákazníka až do stavební výšky 3700mm.

Zmínili jsme se o tom, že zárubeň není vidět vůbec, nebo jen částečně. Záleží vždy na vybraném typu. Existují totiž dvě kategorie skrytých zárubní. Pokud chcete, aby zárubeň nebyla v interiéru viditelná, hledáte zárubeň Aktive. Pokud však toužíte po decentním orámování obvodu dveří minimalistickým rámečkem, je pro Vás předurčena zárubeň Emotive.

U obou variant existuje možnost objednat typ zárubně pro standardní, tak i reverzní otevírání.

Materiál a povrchové úpravy

Skryté zárubně jsou vyrobeny z taženého hliníku s eloxovanou povrchovou úpravou, která je stříbrné matné barvy.

V případě přání zákazníka jsme schopni vyrobit skryté zárubně i v komaxitové barvě v odstínech RAL č. 3020, 7024, 7036, 8007, 9003, 9005, 9006 a 9007. Tato povrchová úprava se vyznačuje jemnou strukturou na povrchu skrytých zárubní.

Skrytá zárubeň JAP Aktive 915 pro otočné dveře

Skryté zárubně JAP Aktive 915 se vyznačují čistým designem, kdy je omítka dotažena až na hranu zárubně, která naprosto splyne se zdí.

Skryté zárubně JAP Aktive 915 se vyrábí ve dvou provedení otevírání a to:
standardní (40/00) pro bezpolodrážkové dveře, s orientací otevírání k sobě, a reverzní otevírání (25/15), kde je zárubeň určena pro dveře, které se otevírají reverzně – směrem od sebe. Pozor, interiérové dveře musí být pro tento případ opatřeny 15 mm polodrážkou. 
Díky možnosti kombinace lze v interiéru dosáhnout toho, že dveře osazeny do skrytých zárubní Aktive budou při rozdílném otevírání (dovnitř/ven) lícovat se stěnou.

Skrytá zárubeň JAP EMOTIVE 881 pro otočné dveře

Tento typ skryté zárubně je určen zákazníkům, kteří preferují minimalistický styl. Provedení skryté zárubně Emotive lemuje po obvodu 17mm hliníkový rámeček. Stejně jako skryté zárubně Aktive, i zárubně Emotive jsou vyrobeny z taženého eloxovaného hliníku. Použití je možné jak pro zděnou, tak i sádrokartonovou příčku. Skryté zárubně JAP 881 Emotive se vyrábějí na tloušťku dveří 62mm (47/15) a mají vždy 15 mm polodrážku, a je možné je vyrobit jak pro standardní, tak i reverzní otevírání.

Hrneček

Chcete vědět více?

Zastavte se za námi do některé z našich prodejen! Rádi Vám poradíme
s výběrem a předáme potřebné informace.

Nejnovější články

Bezobložkové stavební pouzdro JAP
Zobrazit článek

Bezobložkové stavební pouzdro JAP

Bezobložkové stavební pouzdro AKTIVE a EMOTIVE

Sobotní otevírací doba
Zobrazit článek

Sobotní otevírací doba

Máme pro Vás otevřeno také v sobotu. Pokud potřebujete prodiskutovat Váš projekt s technikem, domluvte si předem schůzku. Vyhnete se tak případnému čekání.

Ekologické bydlení – lze zařídit interiér ekologicky?
Zobrazit článek

Ekologické bydlení – lze zařídit interiér ekologicky?

Chcete mít bezpečný a ekologický interiér? Vybírejte u ověřených dodavatelů.