Skryté zárubně

Skrytá zárubeň Aktive

Vyznačuje se čistým designem, kdy je omítka dotažena až na hranu skryté zárubně, která naprosto splyne se zdí.

Skryté zárubně Aktive se vyrábí ve dvou provedení otevírání a to: Standartní (40/00) a Reverzní otevírání (25/15), čímž se v interiéru dosáhne toho, že dveře osazeny do skrytých zárubní Aktive budou při rozdílném otevírání (dovnitř/ven) lícovat se stěnou

Skrytá zárubeň Emotive

Tento typ skryté zárubně je určen zákazníkům, kteří preferují minimalistický styl. Provedení skryté zárubně Emotive lemuje po obvodu 18mm hliníkový rámeček.

Zárubně se vyrábějí na tloušťku dveří 62mm (47/15) a mají vždy polodrážku. Skryté zárubně Emotive je možné vyrobit ve standartním otevíráním i v reverzním.

Nejnovější články

Grafosklo jako obklad za kuchyňskou linku
Zobrazit článek

Grafosklo jako obklad za kuchyňskou linku

Grafosklo je možné použít nejen pro interiérové dveře, ale také jako obklad za kuchyňskou linku. Prohlédněte si naše realizace a načerpejte trochu inspirace.

Interiérové dveře Sapeli – měnitelný povrch
Zobrazit článek

Interiérové dveře Sapeli – měnitelný povrch

Hledáte dveře, které budou odpovídat Vámi zvolené barvě, a v nabídce klasických dekorů prostě nejsou k dostání? Nezoufejte. Interiérové dveře Sapeli s povrchovou úpravou karton jsou v tomto případě tou správnou volbou. Na karton můžete natírat libovolné barvy, lepit tapety, či nechat k jejich výzdobě volnou ruku třeba dětem.

Jak se instalují bezpečnostní dveře Sherlock
Zobrazit článek

Jak se instalují bezpečnostní dveře Sherlock

Jak to vypadá, když se instalují bezpečnostní dveře dveře Sherlock a k nim příslušná bezpečnostní zárubeň?