Skleněný obklad za kuchyňskou linku z Grafoskla

Jak vybrat správný motiv pro Grafosklo

Realizace skleněného obkladu ( zástěny ) za kuchyňskou linku přichází na řadu ve většině domácností až na samotné finále. Tuto skutečnost lze považovat za výhodu, jelikož interiér už má svoji konečnou podobu, a klientům jej zbývá jen „vyšperkovat“. 

Díky velmi obsáhlé nabídce motivů a barev můžeme hrdě říci, že pro Grafosklo neexistují, co se designu týče, žádné limity. 

Skleněný obklad, nebo chcete-li, skleněná zástěna z Grafoskla může být jednobarevná dle vzorníku RAL, perleťová (zlatá, stříbrná, bronzová), s originální vlastní grafikou dle přání klienta, s kterýmkoliv motivem z www.shutterstock.com, nebo dokonce v metalických barvách!

Konečná volba designu je vždy na klientovi. Grafosklo může i nemusí být dominantním prvkem. Vždy se řiďte podle svých pocitů. Grafosklo je velmi odolné, stálobarevné, tepluvzdorné, zkrátka Vám doma vydrží v nezměněné podobě, proto se vyplatí zvolit si jej přesně podle Vašeho vkusu. 

Chci Grafosklo – jak mám postupovat?

Pokud se Vám Grafosklo líbí, a chtěli byste vědět, kolik by realizace skleněného obkladu za kuchyňskou linku stála, neváhejte se obrátit na naše obchodníky mailem, pomocí kontaktního formuláře, nebo se zastavte na jednu z našich prodejen v Brně. 

Pro poměrně přesnou cenovou nabídku nám stačí pouze požadované rozměry, Vaše představa o motivu, či přímo konkrétní zadání – č. obrázku z Shutterstock.com, vlastní fotografie v rozlišení alespoň 300 DPI, číslo z RAL vzorníku…

Na základě těchto podkladů Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Pokud s ní budete souhlasit, pošleme na místo realizace technika, který prostory zaměří, s Vaším svolením vyfotografuje, a náš grafik pro Vás vytvoří zdarma vizualizaci s vybraným motivem. 

Vaše spokojenost je pro nás prioritou, proto v případě požadavků na úpravy nemáme problém grafiku předělat, nebo vytvořit alternativy dle Vašich představ, aby byl výsledek z pohledu klienta dokonalý. 

Po odsouhlasení grafiky a cenové nabídky zadáme Grafosklo do výroby, a nezbývá než se těšit na realizaci. 

 

Vizualizace – Grafosklo jako skleněný obklad za kuchyňskou linku

Hrneček

Chcete vědět více?

Zastavte se za námi do některé z našich prodejen! Rádi Vám poradíme
s výběrem a předáme potřebné informace.

Nejnovější články

Bezobložkové stavební pouzdro JAP
Zobrazit článek

Bezobložkové stavební pouzdro JAP

Bezobložkové stavební pouzdro AKTIVE a EMOTIVE

Sobotní otevírací doba
Zobrazit článek

Sobotní otevírací doba

Máme pro Vás otevřeno také v sobotu. Pokud potřebujete prodiskutovat Váš projekt s technikem, domluvte si předem schůzku. Vyhnete se tak případnému čekání.

Ekologické bydlení – lze zařídit interiér ekologicky?
Zobrazit článek

Ekologické bydlení – lze zařídit interiér ekologicky?

Chcete mít bezpečný a ekologický interiér? Vybírejte u ověřených dodavatelů.