Rekonstrukce panelového bytu

Kdo někdy realizoval rekonstrukci interiéru v panelovém bytě, určitě potvrdí, že se jedná sice o náročnou disciplínu. Výsledkem je ovšem dobrý pocit z krásného nového bydlení. Pro mladou rodinu z Kuřimi jsme dodávali a instalovali plovoucí laminátové podlahy, pouzdro pro posuvné dveře, dveře, zárubně, a v neposlední řadě vstupní bezpečnostní dveře.

Nejnepříjemnější ale velmi efektivní úpravou je vyříznutí starých kovových zárubní, které bývají často deformované, a obecně se k jejich obkladu přistupuje jen pokud je to nezbytně nutné. Po vyříznutí je k dispozici stavební otvor přizpůsobený potřebným rozměrům, a proto už klientům nebrání nic ve výběru obložkových zárubní dle jejich gusta.

oblozkova zaruben + dvere Sapeli
oblozkova zaruben + dvere Sapeli

Jelikož si klienti přáli podlahu, která bude odolná, a zároveň jednoduchá na údržbu, vybrali si do chodby laminátovou podlahu Pergo, s motivem dlažby. Do ostatních pokojů jsme instalovali laminátovou podlahu v dekoru dřeva.

 

Protože zde došlo i na rekonstrukci koupelny, bylo potřeba vybrat interiérové dveře, které se vejdou do malého prostoru, a zároveň nebudou zasahovat do místnosti. Zvolili jsme proto skládací lamelové dveře z nabídky firmy Sapeli. Klienti tak získali dveře v identickém dekoru, který byl použit na všechny ostatní interiérové dveře, pozměněn byl u nich jen způsob otevírání.

Aby se klienti ve svém staro-novém bytě cítili bezpečně, namísto původních obyčejných vstupních dveří jsme dodali bezpečnostní zárubeň a bezpečnostní protipožární dveře Sherlock. Bezpečnostní dveře mají uvnitř zabudované trny, které zajíždí přímo do kovové zárubně. Jedná se o dveře s certifikovanou odolností vůči vloupání podle evropské normy. Zároveň se jedná i o dveře s protipožární úpravou.

Nejnovější články

Celoskleněné dveře do rodinného domu
Zobrazit článek

Celoskleněné dveře do rodinného domu

Celoskleněné dveře jako prvek k předělení interiéru. Podívejte se na naši realizaci.

Grafosklo jako posuvné dveře do Vašeho interiéru
Zobrazit článek

Grafosklo jako posuvné dveře do Vašeho interiéru

Celoskleněné interiérové dveře z Grafoskla. Nikdy nebylo jednodušší, zakomponovat do interiéru svoji oblíbenou barvu.

Akce -16% na bílé dveře Sapeli
Zobrazit článek

Akce -16% na bílé dveře Sapeli

Bližší informace k probíhající akci na interiérové dveře Sapeli.