Posuvné dveře

Významná úspora místa, trvalý bezúdržbový provoz, nehlučný plynulý posuv, snadná instalace a možnost využití jak pro klasické interiérové dveře, tak i pro dveře celoskleněné. To vše jsou výhody použití posuvných systémů.

Základní dělení posuvných dveří je jednoduché. Pokud to prostory umožňují, klientům nejčastěji doporučujeme využít výhod, které poskytuje stavební pouzdro pro posuvné dveře. Interiérové dveře, ať už jednokřídlé či dvoukřídlé, zajíždí tiše a plynule do stavebního pouzdra, které je zabudováno ve zděné či sádrokartonové příčce.

Pokud jste při projektování Vašeho interiéru na posuvné dveře do pouzdra zapomněli, nebo jednoduše nemůžete či nechcete do stěn zasahovat, a přesto byste výhod, které posuvné dveře poskytují chtěli využít, nezoufejte! Klientům nabízíme také posuv na stěnu, ten funguje jednoduše tak, že se křídlo pohybuje těsně podél stěny. Tento systém lze s úspěchem použít právě při rekonstrukcích (nevyžaduje speciální stavební úpravy) nebo tam, kde je záměrem změnit estetiku dveří při otevřeném stavu – výrazný prvek interiéru (např. dveře s vitrážemi).

Nejnovější články

Bezobložkové stavební pouzdro JAP
Zobrazit článek

Bezobložkové stavební pouzdro JAP

Bezobložkové stavební pouzdro AKTIVE a EMOTIVE

Sobotní otevírací doba
Zobrazit článek

Sobotní otevírací doba

Máme pro Vás otevřeno také v sobotu. Pokud potřebujete prodiskutovat Váš projekt s technikem, domluvte si předem schůzku. Vyhnete se tak případnému čekání.

Ekologické bydlení – lze zařídit interiér ekologicky?
Zobrazit článek

Ekologické bydlení – lze zařídit interiér ekologicky?

Chcete mít bezpečný a ekologický interiér? Vybírejte u ověřených dodavatelů.