Posuvné dveře

Významná úspora místa, trvalý bezúdržbový provoz, nehlučný plynulý posuv, snadná instalace a možnost využití jak pro klasické interiérové dveře, tak i pro dveře celoskleněné. To vše jsou výhody použití posuvných systémů.

Základní dělení posuvných dveří je jednoduché. Pokud to prostory umožňují, klientům nejčastěji doporučujeme využít výhod, které poskytuje stavební pouzdro pro posuvné dveře. Interiérové dveře, ať už jednokřídlé či dvoukřídlé, zajíždí tiše a plynule do stavebního pouzdra, které je zabudováno ve zděné či sádrokartonové příčce.

Pokud jste při projektování Vašeho interiéru na posuvné dveře do pouzdra zapomněli, nebo jednoduše nemůžete či nechcete do stěn zasahovat, a přesto byste výhod, které posuvné dveře poskytují chtěli využít, nezoufejte! Klientům nabízíme také posuv na stěnu, ten funguje jednoduše tak, že se křídlo pohybuje těsně podél stěny. Tento systém lze s úspěchem použít právě při rekonstrukcích (nevyžaduje speciální stavební úpravy) nebo tam, kde je záměrem změnit estetiku dveří při otevřeném stavu – výrazný prvek interiéru (např. dveře s vitrážemi).

Nejnovější články

Přírodní materiály v interiéru
Zobrazit článek

Přírodní materiály v interiéru

Interiérové dveře Sapeli a bočnicové schodiště JAP Laser 1000

Interiérové dveře Sapeli s nadsvětlíkem
Zobrazit článek

Interiérové dveře Sapeli s nadsvětlíkem

Realizace v rámci rekonstrukce rodinného domu. Interiérové dveře Sapeli – přírodní dřevěná dýha ořech.

Interiérové dveře Trend – Čejkovice
Zobrazit článek

Interiérové dveře Trend – Čejkovice

Interiérové dveře Trend v hlavní roli při rekonstrukci starého bytu. Posuďte sami, jestli se nám realizace povedla.