Posuvné dveře

Významná úspora místa, trvalý bezúdržbový provoz, nehlučný plynulý posuv, snadná instalace a možnost využití jak pro klasické interiérové dveře, tak i pro dveře celoskleněné. To vše jsou výhody použití posuvných systémů.

Základní dělení posuvných dveří je jednoduché. Pokud to prostory umožňují, klientům nejčastěji doporučujeme využít výhod, které poskytuje stavební pouzdro pro posuvné dveře. Interiérové dveře, ať už jednokřídlé či dvoukřídlé, zajíždí tiše a plynule do stavebního pouzdra, které je zabudováno ve zděné či sádrokartonové příčce.

Pokud jste při projektování Vašeho interiéru na posuvné dveře do pouzdra zapomněli, nebo jednoduše nemůžete či nechcete do stěn zasahovat, a přesto byste výhod, které posuvné dveře poskytují chtěli využít, nezoufejte! Klientům nabízíme také posuv na stěnu, ten funguje jednoduše tak, že se křídlo pohybuje těsně podél stěny. Tento systém lze s úspěchem použít právě při rekonstrukcích (nevyžaduje speciální stavební úpravy) nebo tam, kde je záměrem změnit estetiku dveří při otevřeném stavu – výrazný prvek interiéru (např. dveře s vitrážemi).

Nejnovější články

Celoskleněné dveře do rodinného domu
Zobrazit článek

Celoskleněné dveře do rodinného domu

Celoskleněné dveře jako prvek k předělení interiéru. Podívejte se na naši realizaci.

Grafosklo jako posuvné dveře do Vašeho interiéru
Zobrazit článek

Grafosklo jako posuvné dveře do Vašeho interiéru

Celoskleněné interiérové dveře z Grafoskla. Nikdy nebylo jednodušší, zakomponovat do interiéru svoji oblíbenou barvu.

Akce -16% na bílé dveře Sapeli
Zobrazit článek

Akce -16% na bílé dveře Sapeli

Bližší informace k probíhající akci na interiérové dveře Sapeli.