Posuvné dveře

Významná úspora místa, trvalý bezúdržbový provoz, nehlučný plynulý posuv, snadná instalace a možnost využití jak pro klasické interiérové dveře, tak i pro dveře celoskleněné. To vše jsou výhody použití posuvných systémů.

Základní dělení posuvných dveří je jednoduché. Pokud to prostory umožňují, klientům nejčastěji doporučujeme využít výhod, které poskytuje stavební pouzdro pro posuvné dveře. Interiérové dveře, ať už jednokřídlé či dvoukřídlé, zajíždí tiše a plynule do stavebního pouzdra, které je zabudováno ve zděné či sádrokartonové příčce.

Pokud jste při projektování Vašeho interiéru na posuvné dveře do pouzdra zapomněli, nebo jednoduše nemůžete či nechcete do stěn zasahovat, a přesto byste výhod, které posuvné dveře poskytují chtěli využít, nezoufejte! Klientům nabízíme také posuv na stěnu, ten funguje jednoduše tak, že se křídlo pohybuje těsně podél stěny. Tento systém lze s úspěchem použít právě při rekonstrukcích (nevyžaduje speciální stavební úpravy) nebo tam, kde je záměrem změnit estetiku dveří při otevřeném stavu – výrazný prvek interiéru (např. dveře s vitrážemi).

Nejnovější články

Grafosklo jako obklad za kuchyňskou linku
Zobrazit článek

Grafosklo jako obklad za kuchyňskou linku

Grafosklo je možné použít nejen pro interiérové dveře, ale také jako obklad za kuchyňskou linku. Prohlédněte si naše realizace a načerpejte trochu inspirace.

Interiérové dveře Sapeli – měnitelný povrch
Zobrazit článek

Interiérové dveře Sapeli – měnitelný povrch

Hledáte dveře, které budou odpovídat Vámi zvolené barvě, a v nabídce klasických dekorů prostě nejsou k dostání? Nezoufejte. Interiérové dveře Sapeli s povrchovou úpravou karton jsou v tomto případě tou správnou volbou. Na karton můžete natírat libovolné barvy, lepit tapety, či nechat k jejich výzdobě volnou ruku třeba dětem.

Jak se instalují bezpečnostní dveře Sherlock
Zobrazit článek

Jak se instalují bezpečnostní dveře Sherlock

Jak to vypadá, když se instalují bezpečnostní dveře dveře Sherlock a k nim příslušná bezpečnostní zárubeň?