Interiérové dveře Sapeli – měnitelný povrch

Interiérové dveře Sapeli – povrchová úprava karton – dveře pro tvůrčí klienty

I přes široký sortiment nejrůznějších povrchových úprav pro interiérové dveře se může stát, že si klient prostě nemůže vybrat. I na takovou variantu jsme připraveni. Interiérové dveře Sapeli nemusí být jen laminátové, dýhované či z fólie. Existuje také varianta s povrchem z kartonu. Ano, čtete dobře. I karton může zdobit Váš interiér. Kartonový povrch je upraven tak, aby na něj bylo možné aplikovat například nátěrovou barvu, nebo interiérovou tapetu. Díky tomu Vaše dveře budou zcela podle Vašich představ a požadavků.

Možnosti, jak interiérové dveře s povrchem z kartonu zakomponovat do Vašeho interiéru, jsou stejně neomezené, jak je tomu u jakékoliv jiné úpravy. Při použití jednotné tapety na zeď i polep dveří, v kombinaci se skrytími zárubněmi, interiérové dveře opticky splynou se zdí.

Bojíte se, že se Vám výrazná tapeta okouká, nebo časem budete chtít změnit barvu na stěnách,
a dekor na  kartonových dveřích se Vám už nebude hodit? Původní tapetu jednoduše vyměníte za novou, nebo nátěr přetřete do Vašeho zvoleného odstínu. Zde se opravdu originalitě meze nekladou.

Jaká je cena? Interiérové dveře s porvchem z kartonu stojí 3.690 Kč bez DPH.Jedná se o stabilní pevné dveře, uvnitř dveří je odlehčená dřevotříska.

Interiérové dveře Sapeli s povrchem karton / tapeta jsou k vidění v naší vzornkovně na ulici Štursova 71 v Brně. Rádi Vám pomůžeme zrealizovat dveře podle Vašeho gusta!

Nejnovější články

Bezobložkové stavební pouzdro JAP
Zobrazit článek

Bezobložkové stavební pouzdro JAP

Bezobložkové stavební pouzdro AKTIVE a EMOTIVE

Sobotní otevírací doba
Zobrazit článek

Sobotní otevírací doba

Máme pro Vás otevřeno také v sobotu. Pokud potřebujete prodiskutovat Váš projekt s technikem, domluvte si předem schůzku. Vyhnete se tak případnému čekání.

Ekologické bydlení – lze zařídit interiér ekologicky?
Zobrazit článek

Ekologické bydlení – lze zařídit interiér ekologicky?

Chcete mít bezpečný a ekologický interiér? Vybírejte u ověřených dodavatelů.