Interiérové dveře Sapeli – měnitelný povrch

Interiérové dveře Sapeli – povrchová úprava karton – dveře pro tvůrčí klienty

I přes široký sortiment nejrůznějších povrchových úprav pro interiérové dveře se může stát, že si klient prostě nemůže vybrat. I na takovou variantu jsme připraveni. Interiérové dveře Sapeli nemusí být jen laminátové, dýhované či z fólie. Existuje také varianta s povrchem z kartonu. Ano, čtete dobře. I karton může zdobit Váš interiér. Kartonový povrch je upraven tak, aby na něj bylo možné aplikovat například nátěrovou barvu, nebo interiérovou tapetu. Díky tomu Vaše dveře budou zcela podle Vašich představ a požadavků.

Možnosti, jak interiérové dveře s povrchem z kartonu zakomponovat do Vašeho interiéru, jsou stejně neomezené, jak je tomu u jakékoliv jiné úpravy. Při použití jednotné tapety na zeď i polep dveří, v kombinaci se skrytími zárubněmi, interiérové dveře opticky splynou se zdí.

Bojíte se, že se Vám výrazná tapeta okouká, nebo časem budete chtít změnit barvu na stěnách,
a dekor na  kartonových dveřích se Vám už nebude hodit? Původní tapetu jednoduše vyměníte za novou, nebo nátěr přetřete do Vašeho zvoleného odstínu. Zde se opravdu originalitě meze nekladou.

Jaká je cena? Interiérové dveře s porvchem z kartonu stojí 3.690 Kč bez DPH.Jedná se o stabilní pevné dveře, uvnitř dveří je odlehčená dřevotříska.

Interiérové dveře Sapeli s povrchem karton / tapeta jsou k vidění v naší vzornkovně na ulici Štursova 71 v Brně. Rádi Vám pomůžeme zrealizovat dveře podle Vašeho gusta!

Nejnovější články

Grafosklo jako obklad za kuchyňskou linku
Zobrazit článek

Grafosklo jako obklad za kuchyňskou linku

Grafosklo je možné použít nejen pro interiérové dveře, ale také jako obklad za kuchyňskou linku. Prohlédněte si naše realizace a načerpejte trochu inspirace.

Interiérové dveře Sapeli – měnitelný povrch
Zobrazit článek

Interiérové dveře Sapeli – měnitelný povrch

Hledáte dveře, které budou odpovídat Vámi zvolené barvě, a v nabídce klasických dekorů prostě nejsou k dostání? Nezoufejte. Interiérové dveře Sapeli s povrchovou úpravou karton jsou v tomto případě tou správnou volbou. Na karton můžete natírat libovolné barvy, lepit tapety, či nechat k jejich výzdobě volnou ruku třeba dětem.

Jak se instalují bezpečnostní dveře Sherlock
Zobrazit článek

Jak se instalují bezpečnostní dveře Sherlock

Jak to vypadá, když se instalují bezpečnostní dveře dveře Sherlock a k nim příslušná bezpečnostní zárubeň?