Grafosklo jako obklad za kuchyňskou linku

Grafosklo aneb obklad za kuchyňskou linku trochu jinak.

Grafosklo za kuchyňskou linku se stalo žádaným prvkem pro nejrůznější typy interiérů. Líbí se Vám? Zajímá Vás, kolik by Grafosklo stálo při použití za Vaši současnou kuchyňskou linku? Pro cenovou nabídku stačí zaslat plánované rozměry desky a vybraný motiv, kterým může být Vaše fotografie v dostatečném rozlišení, jakákoliv grafika, obrázek z katalogu skel, nebo vybraný vzor ze stránek www.shutterstock.com.

Sklo je vždy bezpečnostně upraveno, má leštěné hrany, a pokud potřebujete obklad za kuchyňskou linku rozdělit do více kusů, zajistíme, aby na sebe obrázek perfektně navazoval. Grafosklo jako obklad za kuchyňskou linku vyrobíme v délce až 280 cm v jednom kuse. Tloušťka Grafoskla jakožto obkladu je 6mm.

Po zaměření Vám zdarma zpracujeme vizualizaci, a po Vašem odsouhlasení zadáme Grafosklo do výroby.

 

Grafosklo je odolné a stálobarevné. Pokud jste vybrali motiv, který je světlý, nebo má dokonce bílý podklad, doporučujeme klientům Grafosklo se speciální úpravou, která bílé plochy doslova rozzáří.

Nejnovější články

Bezobložkové stavební pouzdro JAP
Zobrazit článek

Bezobložkové stavební pouzdro JAP

Bezobložkové stavební pouzdro AKTIVE a EMOTIVE

Sobotní otevírací doba
Zobrazit článek

Sobotní otevírací doba

Máme pro Vás otevřeno také v sobotu. Pokud potřebujete prodiskutovat Váš projekt s technikem, domluvte si předem schůzku. Vyhnete se tak případnému čekání.

Ekologické bydlení – lze zařídit interiér ekologicky?
Zobrazit článek

Ekologické bydlení – lze zařídit interiér ekologicky?

Chcete mít bezpečný a ekologický interiér? Vybírejte u ověřených dodavatelů.