Celoskleněné dveře a stěny

Pokud se Vám zdá, že se čím dál častěji setkáváte s využitím celoskleněných prvků v interiéru, máte správný dojem.
Celoskelněné mobilní panely, dělící stěny a celoskleněné posuvné dveře nejsou dnes již zdaleka pouze doménou hotelů, luxusních správních budov,
nebo bank. Velký podíl na globálním prosazení těchto zajímavých staveních prvků mají přední výrobci kování, kteří uceleným sortimentem závěsů, zavíračů, madel a ostatních komponentů, otevřeli tomuto interiérovému členění cestu do našich domovů.

celosklenene dvere celosklenene steny
celosklenene dvere celosklenene steny
celosklenene dvere celosklenene steny

Při dokončování interiérů klademe důraz nejen na vysokou funkčnost a design, ale samozřejmě také na bezpečnost. Dnešní celoskleněné prvky používané v interiérech podléhají bezpečnostním úpravám, které zajišťují nulové procento možnosti poranění. Bezpečnostně upravené celoskleněné dveře nejen že není jednoduché rozbít, ale i kdyby se Vám to podařilo, nepořežete se. Vybírat můžete z opravdu široké škály materiálů, povrchových úprav a motivů. Nejčastěji nabízíme klientům skla pískovaná, gravírovaná, tónovaná, či Grafosklo. Samozřejmostí u všech celoskleněných prvků, které klientům poskytujeme, je bezpečnostní úprava skla kalením.

Chtěli byste celoskleněné dveře s pískovaným motivem, ale bojíte se komplikované údržby? Nemusíte! Při použití speciálního nanolaku jsou dveře celoplošně ošetřeny tak, aby následná úprava byla pro konečné klienty zcela jednoduchá a bezproblémová.

Systémy s posuvnými celoskleněnými panely, nebo posuvnými a otočnými dveřmi slouží ke spojování, ale i rozdělování místností. Je to způsob, jak rozvrhnout a prosvětlit prostory podle Vaší chuti, potřeby, či nálady. Jednotlivé druhy a vzory celoskleněných dveří a celoskleněných stěn jsou poskytují možnosti výběru bez omezení produktovými katalogy. Nabízíme i možnost realizace dle vlastního návrhu, takže si můžete být jistí, že pro svůj interiér najdete to pravé.

A trocha technických údajů na závěr. Skleněné stěny a dveře se vyrábí z kaleného skla, které má tloušťku 8, 10 nebo 12 mm podle velikosti plochy skla.
Použít lze skla čirá, tónovaná, pískovaná, gravírovaná či stále oblíbenější Grafosklo.
Přijďte se inspirovat na naše prodejny. Rádi s Vámi probereme možnosti vhodné pro Váš interiér!

 

Celoskleněné dveře

Nejnovější články

Celoskleněné dveře do rodinného domu
Zobrazit článek

Celoskleněné dveře do rodinného domu

Celoskleněné dveře jako prvek k předělení interiéru. Podívejte se na naši realizaci.

Grafosklo jako posuvné dveře do Vašeho interiéru
Zobrazit článek

Grafosklo jako posuvné dveře do Vašeho interiéru

Celoskleněné interiérové dveře z Grafoskla. Nikdy nebylo jednodušší, zakomponovat do interiéru svoji oblíbenou barvu.

Akce -16% na bílé dveře Sapeli
Zobrazit článek

Akce -16% na bílé dveře Sapeli

Bližší informace k probíhající akci na interiérové dveře Sapeli.