Jak vybrat interiérové dveře

Mnozí z nás se již přesvědčili o tom, že zařídit si vlastní interiér není zrovna nejlehčí úkol. Jedná se o důležité rozhodnutí, jehož výsledek budeme mít denně na očích. Není se ale čeho obávat, s kompletními službami týkajícími se tvorby interiéru máme zkušenosti již od roku 1992.

Poradíme Vám nejen s výběrem interiérových prvků jako jsou dveře, plovoucí podlahy či schodiště. Stále více se se na nás obracejí klienti, kteří se rozhodli zařadit do svého interiéru celoskleněné dveře či celoskleněné stěny, a my jim s touto specifickou a vysoce designovou záležitostí rádi pomáháme. Spokojenost zákazníků je pro nás prioritou, proto se snažíme vycházet maximálně vstříc, ať už jde o design, tak i technické parametry. Máme zkušenosti se standartními, i atypickými rozměry. Nehledáme důvody, proč něco nejde, naopak hledáme způsoby, jak splnit, či se co nejvíce přiblížit klientským požadavkům a přáním.

Zajistíme návrh, výrobu, technické konzultace i realizaci. Na naše klienty potom zbývá to nejpříjemnější, užívat si v klidu a harmonii vytouženého výsledku.

Interierove dvere Sapeli

Mají mít dveře speciální úpravu? Je o dveře klasické, pro běžné použití např. do ložnice, obývacího pokoje, nebo se bude jednat o interiérové dveře protipožární, bezpečnostní, voděodolné, zvukově izolační, či dokonce s RTG úpravou?
Jak se budou Vaše nové interiérové dveře otevírat? Budou otočné, reverzní, posuvné, skládací, kyvné? Budou levé či pravé?Hledáte plné modely, prosklené, s vitráží, grafosklem? Mají být zamykatelné? Na obyčejný klíč, magnetický zámek, FAB, nebo WC zámek?

A co povrchová úprava dveří? Bude to přírodní dřevěná dýha, CPL laminát, Duradecor, Polyuretan, natíraná barva dle RAL vzorníku, nebo vysoký lesk?

Šíře průchodu a výška jsou asi to nejjednodušší, to je jednoduše dané dle možností projektu. Nad ostatními parametry je třeba se důkladně zamyslet.

Dveře v sobě mají zakódovanou dlouhou životnost, budete se s nimi potkávat řadu let, uváženým výběrem pozitivně ovlivníte kvalitu svého bydlení. Nebojte se kombinovat barvy a materiály ve Vašem interiéru, vždy však věnujte volbě dostatek pozornosti. Nevíte-li si rady, zastavte se za námi. Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Nejnovější články

Grafosklo jako obklad za kuchyňskou linku
Zobrazit článek

Grafosklo jako obklad za kuchyňskou linku

Grafosklo je možné použít nejen pro interiérové dveře, ale také jako obklad za kuchyňskou linku. Prohlédněte si naše realizace a načerpejte trochu inspirace.

Interiérové dveře Sapeli – měnitelný povrch
Zobrazit článek

Interiérové dveře Sapeli – měnitelný povrch

Hledáte dveře, které budou odpovídat Vámi zvolené barvě, a v nabídce klasických dekorů prostě nejsou k dostání? Nezoufejte. Interiérové dveře Sapeli s povrchovou úpravou karton jsou v tomto případě tou správnou volbou. Na karton můžete natírat libovolné barvy, lepit tapety, či nechat k jejich výzdobě volnou ruku třeba dětem.

Jak se instalují bezpečnostní dveře Sherlock
Zobrazit článek

Jak se instalují bezpečnostní dveře Sherlock

Jak to vypadá, když se instalují bezpečnostní dveře dveře Sherlock a k nim příslušná bezpečnostní zárubeň?