Jak vybrat interiérové dveře

Mnozí z nás se již přesvědčili o tom, že zařídit si vlastní interiér není zrovna nejlehčí úkol. Jedná se o důležité rozhodnutí, jehož výsledek budeme mít denně na očích. Není se ale čeho obávat, s kompletními službami týkajícími se tvorby interiéru máme zkušenosti již od roku 1992.

Poradíme Vám nejen s výběrem interiérových prvků jako jsou dveře, plovoucí podlahy či schodiště. Stále více se se na nás obracejí klienti, kteří se rozhodli zařadit do svého interiéru celoskleněné dveře či celoskleněné stěny, a my jim s touto specifickou a vysoce designovou záležitostí rádi pomáháme. Spokojenost zákazníků je pro nás prioritou, proto se snažíme vycházet maximálně vstříc, ať už jde o design, tak i technické parametry. Máme zkušenosti se standartními, i atypickými rozměry. Nehledáme důvody, proč něco nejde, naopak hledáme způsoby, jak splnit, či se co nejvíce přiblížit klientským požadavkům a přáním.

Zajistíme návrh, výrobu, technické konzultace i realizaci. Na naše klienty potom zbývá to nejpříjemnější, užívat si v klidu a harmonii vytouženého výsledku.

Interierove dvere Sapeli

Mají mít dveře speciální úpravu? Je o dveře klasické, pro běžné použití např. do ložnice, obývacího pokoje, nebo se bude jednat o interiérové dveře protipožární, bezpečnostní, voděodolné, zvukově izolační, či dokonce s RTG úpravou?
Jak se budou Vaše nové interiérové dveře otevírat? Budou otočné, reverzní, posuvné, skládací, kyvné? Budou levé či pravé?Hledáte plné modely, prosklené, s vitráží, grafosklem? Mají být zamykatelné? Na obyčejný klíč, magnetický zámek, FAB, nebo WC zámek?

A co povrchová úprava dveří? Bude to přírodní dřevěná dýha, CPL laminát, Duradecor, Polyuretan, natíraná barva dle RAL vzorníku, nebo vysoký lesk?

Šíře průchodu a výška jsou asi to nejjednodušší, to je jednoduše dané dle možností projektu. Nad ostatními parametry je třeba se důkladně zamyslet.

Dveře v sobě mají zakódovanou dlouhou životnost, budete se s nimi potkávat řadu let, uváženým výběrem pozitivně ovlivníte kvalitu svého bydlení. Nebojte se kombinovat barvy a materiály ve Vašem interiéru, vždy však věnujte volbě dostatek pozornosti. Nevíte-li si rady, zastavte se za námi. Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Hrneček

Chcete vědět více?

Zastavte se za námi do některé z našich prodejen! Rádi Vám poradíme
s výběrem a předáme potřebné informace.

Nejnovější články

Bezobložkové stavební pouzdro JAP
Zobrazit článek

Bezobložkové stavební pouzdro JAP

Bezobložkové stavební pouzdro AKTIVE a EMOTIVE

Sobotní otevírací doba
Zobrazit článek

Sobotní otevírací doba

Máme pro Vás otevřeno také v sobotu. Pokud potřebujete prodiskutovat Váš projekt s technikem, domluvte si předem schůzku. Vyhnete se tak případnému čekání.

Ekologické bydlení – lze zařídit interiér ekologicky?
Zobrazit článek

Ekologické bydlení – lze zařídit interiér ekologicky?

Chcete mít bezpečný a ekologický interiér? Vybírejte u ověřených dodavatelů.