Reference

Ráda bych Vám a především montážnímu týmu poděkovala za perfektní přístup a schopnost vyřešit na místě i mírně nestandardní situace.
Jsme opravdu nadšeni.

I. Danihelková

Brno

Realizace Grafosklo: Vše proběhlo v naprostém pořádku a dokonalosti. S výsledkem jsme moc spokojeni. Pan technik si dal opravdu při zaměřování záležet na tom, aby všechny detaily byly následně promítnuty v samotné realizaci. Grafosklo je opravdu nádherné, předčilo naše očekávání. Vzhledem k tomu, že jsme vybírali design pouze z web. programu, který je dle našeho názoru velice dobrý. S celkovou cenou jsme byli taktéž spokojeni. Samozřejmě jsem Vás doporučila i dále.Děkujeme za vše a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků.

M. Fialová

Brno

Perfektní provedení i montáž interierových atypických dveří. Velká spokojenost.

Aleš Říhošek

Přerov

Děkujeme za precizní provedení montáže jasanové podlahy a obložkových zárubní. Stoprocentní spokojenost s celým průběhem zakázky.

Pavel J.

Brno

Přátelská pomoc při návrhu, projednání a celá realizace jsou velkou hodnotou firmy ABH Design. Sám jsem její zkušenosti již 2x využil při rekonstrukci svého bydlení.

Petr D.

Projektant Brno

Pro rekonstrukci našeho bytu jsme si vybrali na základě dobrých referencí od známých firmu ABH design. U této firmy nám nesmírně vyhovoval přístup, příjemná komunikace, a v neposlední řadě vybavení jejich dvou vzorkoven, kde jsme konečně viděli to, co jsme vidět potřebovali. Dodávka i montáž proběhly v termínu, s kvalitou jsme spokojeni, takže se přidáváme ke spokojeným klientům.

Eliška Kordulová

Brno

U firmy ABH design jsme si vybrali laminátové dveře NOTE s obložkovými zárubněmi. Náš panelový byt procházel kompletní rekonstrukcí, která byla poměrně náročná, kromě vyřezávání původních kovových zárubní jsme také zásadně měnili dispozici bytu. Velmi jsme proto ocenili pomoc s výběrem vhodných dveří, zárubní, a také stavebního pouzdra, o kterém jsme původně ani neuvažovali. Za nás můžeme firmu jen doporučit.

manželé Cardovi

Kuřim

Děkujeme za dodávku a montáž krásných dýhovaných dveří do našeho domu. Jsme rádi, že jsme dali na radu pana Brychty, a zvolili jsme nakonec kombinaci plných a prosklených modelů dveří. I když se jedná o klasický starší interiér, díky novým dveřím dostal úplně nový nádech, a dveře do něj krásně pasují.

Anna Zavřelová

Veverská Bítýška

Chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat za ochotu a spolupráci při realizaci schodiště v našem novém domě. Výsledek je opravdu moc pěkný a hezky si jej užíváme. Poděkování také pánům od zaměření a montáže. Je radost setkat se s lidmi, kteří svému řemeslu rozumí.

manželé Dvořákovi

Pozořice

Firma s vysokou profesionalitou a osobním přístupem ke klientům. U nás realizovali interierové dveře a bezpečnostní vchodové dveře. Mohu tedy jen doporučit!

Petr Horecký

Kuřim

Firmu ABH design mohu jen doporučit po všech stránkách, jednání profesionální, realizace bezproblémová, kvalita vysoká.

Michaela Večeřová

Tišnov