Interiérové dveře Carman – doors

Interiérové dveře Carman doors

Interiérové dveře do Vašeho domu
– bez čekání

Při budování nového interiéru se klienti potýkají nejen s otázkou financí, ale mnohdy i s časovou tísní, kterou sebou zakázková výroba přináší. Pro případ, kdy klient na interiérové dveře opravdu velmi spěchá, a nemůže si dovolit někdy až 8-mi týdenní čekání na výrobu potřebných interiérových dveří, nabízíme řešení v podobě dodávky sortimentu ryze českého výrobce dveří – firmy Carman – Doors.

Díky využití vysoce jakostních materiálů pro výrobu a kombinaci tradičních i nejnovějších CNC technologií dosahují produkty Carman – Doors vysoké kvality, a nachází uplatnění jak u soukromých, tak i komerčních projektů.
Tradiční vzhled, původní vzory, ale i nejnovější designové trendy, to vše výrobce Carman-Doors nabízí. Výhodou je nejen materiálová pestrost, možnost volby povrchu či výplně dveří, ale také možnost atypické výroby.

Pro standardní interiérové dveře, s osazením do kovové zárubně, jsme společně s firmou Carman – Doors natipovali skladovou zásobu, takže v případě objednávky jsme schopni do 3 dnů od objednávky vybrané interiérové dveře dodat až ke klientovi.

Vybírat můžete z oficiálního katalogu Carman – Doors.

Nejnovější články

Bezobložkové stavební pouzdro JAP
Zobrazit článek

Bezobložkové stavební pouzdro JAP

Bezobložkové stavební pouzdro AKTIVE a EMOTIVE

Sobotní otevírací doba
Zobrazit článek

Sobotní otevírací doba

Máme pro Vás otevřeno také v sobotu. Pokud potřebujete prodiskutovat Váš projekt s technikem, domluvte si předem schůzku. Vyhnete se tak případnému čekání.

Ekologické bydlení – lze zařídit interiér ekologicky?
Zobrazit článek

Ekologické bydlení – lze zařídit interiér ekologicky?

Chcete mít bezpečný a ekologický interiér? Vybírejte u ověřených dodavatelů.