Specialista
pro Váš
interiér
O ABH Design

O ABH Design

Tvorbou interiéru se zabýváme od založení firmy v roce 1992. Naší snahou je klientovi pomoci orientovat se v širokém sortimentu interiérových prvků, jakými jsou plovoucí podlahy, interiérové dveře, schody, celoskleněné stěny, celoskleněné dveře a další položky, které neodmyslitelně do interiéru patří. Klientovi rádi poradíme s výběrem materiálů, barev a dekorů. Zajišťujeme jak dodávku a montáž všech námi nabízených produktů, tak i záruční či pozáruční servis.

Jak postupujeme
Dveře
Konzultace
Zaměření
Zaměření
Výroba
Výroba
Instalace a servis
Instalace a servis

Děkujeme za precizní provedení montáže jasanové podlahy a obložkových zárubní. Stoprocentní spokojenost s celým průběhem zakázky.

Pavel J.

Brno

Přátelská pomoc při návrhu, projednání a celá realizace jsou velkou hodnotou firmy ABH Design. Sám jsem její zkušenosti již 2x využil při rekonstrukci svého bydlení.

Petr D.

Projektant Brno

trendy a rady

Interiérové dveře Trend a jejich nabídka povrchů
Zobrazit článek

Interiérové dveře Trend a jejich nabídka povrchů

Jaké možnosti nabízí kolekce designových interiérových dveří Trend? Jaký je rozdíl mezi CPL laminátem a Polypropylenem? Je údržba vysokého lesku náročná?

Jaký materiál vybrat pro interiérové dveře?
Zobrazit článek

Jaký materiál vybrat pro interiérové dveře?

Vybíráte interiérové dveře, a nejste si jistí, jakou povrchovou úpravu zvolit? Shrnuli jsme pro Vás základní informace o možnostech povrchových úprav u dveří Sapeli.

Skryté zárubně
Zobrazit článek

Skryté zárubně

Slyšeli jste už o skrytých zárubních? Díky své univerzálnosti se hodí do každého interiéru, lze je využít jak pro interiérové dveře otočné, tak i posuvné. Jedná se sice o minimalistický, ale vysoce designový interiérový prvek. Pojďte se dozvědět více informací.

Jap
Par-ky
Barausse
Sapeli